Epson 408L (C13T09K14010) Rašalinė kasetė, Juoda

Epson 408L (C13T09K14010) Rašalinė kasetė, Juoda

56,98 €
Su mokesčiais
4 Prekės
Pristatymas per 1 - 2 darbo dienas
  Saugus Atsiskaitymas

El. Bankininkystė, Visa - Mastercard

  Nemokamas Pristatymas

Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 79€.

  Grąžinimo Garantija

Suteikiame 14 dienų pinigų grąžinio garantiją

Epson rašalas DURABrite Ultra idealiai tinka lazeriniams verslo dokumentams kurti. Dėl visų pigmentų rašalo sistemos dokumentai yra atsparūs vandeniui, dėmėms ir žymekliui, o dėl greitai džiūstančių savybių jie puikiai tinka dvipusiam spausdinimui, o prieinama kasetė tinka bet kokio tipo naudotojams, tiek standartinio, tiek XL dydžio. Lengvai raskite jį parduotuvėje ieškodami akinių vaizdo.

 

Sumažinkite spausdinimo išlaidas naudodami XL rašalą

Pasinaudokite ekonomišku DURABrite Ultra rašalu. Siūlydami didelę vertę, rašalai tiekiami atskirai, todėl visada turėsite pakeisti tik naudojamą spalvą. Be to, su XL kasetėmis galite atspausdinti iki 2 200 juodų ir 1 700 spalvotų puslapių.

 

Susipažinkite su asortimentu

Mūsų visų pigmentų rašalas DURABrite Ultra sukuria ryškius, ilgalaikius ir tvirtus dokumentus, kurie yra atsparūs vandeniui, dėmėms ir paryškinimui. Jie taip pat greitai džiūsta, o tai sumažina išsitepimo riziką spausdinant iš abiejų pusių.

 

Optimizuotas „Epson“ spausdintuvams

„Epson“ rašalas ir popierius buvo sukurti dirbti kartu su „Epson“ spausdintuvais, kad būtų galima pasiekti geriausių rezultatų.

 

Tikras straipsnis

Mėgaukitės be rūpesčių ir patikimu spausdinimu naudodami originalų Epson rašalą. Investuojame į išsamius tyrimus, aukštųjų technologijų gamybos įrenginius ir atliekame griežtus mūsų gaminių testus, kad galėtume jums pristatyti geriausios kokybės produktą.

 

Susijusios prekės

Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Naujos Paskyros Kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Priminti slaptažodį