BŪGNO KASETĖS ORIGINALAI

Aktyvūs filtrai

Lazeriniai spausdintuvai yra populiarūs dėl kelių privalumų, kurie yra naudingi įvairioms situacijoms. Lazeriniai spausdintuvai gali gaminti aukštos kokybės tekstą ir vaizdus. Jie puikiai tinka spausdinti dokumentus, prezentacijas ar kitus profesionalius darbus, kurie reikalauja aiškaus ir raiškaus vaizdo. Lazeriniai spausdintuvai dažnai spausdina greičiau nei dauguma kitų spausdintuvų technologijų. Tai ypač naudinga verslo aplinkoje, kur reikia spausdinti didelius kiekius dokumentų per trumpą laiką. Lazeriniai spausdintuvai dažnai naudojami verslo aplinkoje arba profesinėse situacijose, nes jie suteikia profesinį vaizdą ir raiškų tekstą, kurie atrodo įspūdingai ir patraukliai. Lazeriniai spausdintuvai gali spausdinti ant įvairių popieriaus rūšių, nuo paprasto biuro popieriaus iki lipdukų, vizitinių kortelių ir kt. 

Lazeriniai spausdintuvai neatsiejami nuo būgno kasečių spausdintuvams, nes nuo jų priklauso spausdintuvo veikimas. Etoner.lt el. parduotuvėje galima įsigyti būgno kasečių originalų gera kaina. 

Kuo originalios būgno kasetės skiriasi nuo kitų kasečių tipų?

Būgno kasetė (angl. drum cartridge arba drum unit) yra spausdintuvo komponentas, kuris atlieka svarbią funkciją spausdinant paveikslėlius ar tekstą ant popieriaus. Tai yra dalis elektrostatinio lazerinio spausdintuvo arba daugelio kitų spausdintuvų tipų. Būgno kasetė yra jutiklinio fotojele arba kitos jutiklinės technologijos danga, kuri yra apdorojama elektrostatiniu būdu, kai rašoma informacija ant popieriaus. 

Skirtingi spausdintuvų tipai naudoja skirtingas technologijas ir medžiagas, todėl būgno kasetės gali turėti įvairius skirtumus pagal spausdinimo tipą.

  • Lazeriniai spausdintuvai. Lazeriniai spausdintuvai naudoja elektrostatinio spausdinimo technologiją. Būgno kasetė yra pagrindinė šių spausdintuvų dalis ir ji yra atsakinga už tonerio perdavimą į popierių. Būgno paviršius apdorojamas šviesos arba lazerio šaltiniu, sukurdamas elektrostatinius potencialus, kurie pritraukia tonerio daleles. Po to toneris perduodamas ant popieriaus paviršiaus, o fiksuojantis elementas sukuria galutinį atspausdintą vaizdą.
  • Rašaliniai spausdintuvai. Rašaliniai spausdintuvai naudoja rašalo purškimo technologiją. Šie spausdintuvai naudoja rašalo kasetes, kuriose yra skystas rašalas. Rašalo purškimo galvutės išpurškia smulkius rašalo lašelius tiesiai ant popieriaus, kad būtų sukurti teksto arba vaizdo elementai. 
  • Toneriai spausdintuvai. Toneriniai spausdintuvai yra panašūs į lazerinius spausdintuvus, tačiau jų būgno kasetės gali turėti tam tikrus skirtumus. Daugumoje lazerinių spausdintuvų būgnai yra suporuoti su atskiru tonerio kasečių komplektu, tuo tarpu toneriniuose spausdintuvuose tonerio kasetė yra suderinta su būgnu į vieną vienetą. Taip pat, tonerio spausdintuvai dažnai naudoja tam tikrus šviesos šaltinius arba kitas technologijas, kad būgnas apdorojamas taip, jog toneris tiksliai prilipęs ant popieriaus sukurtų kokybę ir ilgaamžiškumą.
  • Skirtingos būgno kasetės yra pritaikytos pagal konkretaus spausdintuvo tipą ir gali skirtis pagal naudojamas medžiagas, technologijas ir spausdinimo savybes. Būgno kasetė yra svarbi spausdinimo kokybei, nes jos būklė ir efektyvumas tiesiogiai daro įtaką galutinio atspausdinto teksto ar vaizdo kokybei. Po tam tikro skaičiaus spausdinimo ciklų, būgno kasetė gali tapti nuolatinių spausdinimo veiksmų rezultate ir reikės ją pakeisti nauja. Originalios būgno kasetės Etoner.lt klientams pristatomos per 1-2 dienas, bet kartais pristatymas gali trukti iki 7d. ir tikslesnė informacija yra prie kiekvienos prekės aprašymo.

Kurias originalios būgno kasetės pasirinkti?

Originalios būgno kasetės yra kokybiškos ir ilgaamžės. Etoner.lt galite rasti šiuos garsius prekinius ženklus: Brother, Canon, Hewlett-Packard, Kyocera, Pantum, Ricoh. Galima rinktis iš 10 originalių būgno kasečių. 

Kiekvienos originalios būgno kasetės kaina skiriasi, kainos svyruoja nuo 64,56 eur. iki 260,05 eur. Kainos skiriasi priklausomai nuo kokybės, prekinio ženklo. Taip pat svarbu žinoti, kad prie kiekvienos prekės aprašymo yra pateiktos svarbiausios spausdintuvų kasečių specifikacijos: kokiems spausdintuvų modeliams tinka, kiek kopijų galima atspausdinti.

Kilus klausimams galima susisiekti telefonu +370 678 80 366 arba gyvai konsultacijai adresu Klaipėdos g. 104-3, Panevėžys LT-37380.

Naujos Paskyros Kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Priminti slaptažodį