RAŠALINĖS KASETĖS

Aktyvūs filtrai

Žmonės dažnai renkasi rašalinius spausdintuvus dėl įvairių priežasčių. Rašaliniai spausdintuvai gali spausdinti aukštos kokybės teksto dokumentus ir nuotraukas. Jie gali atvaizduoti subtilius spalvų niuansus ir detales, todėl daugelis žmonių renkasi juos, norėdami gauti puikios kokybės spausdinimus. Rašaliniai spausdintuvai dažnai gali spausdinti spalvotas nuotraukas ir dokumentus, taip pat spausdinti spalvotus grafikus ir diagramas. Tai ypač naudinga tiems, kurie dirba su kūrybiniais projektai, marketingo medžiaga arba mokymo priemonėmis. 

Rašaliniai spausdintuvai paprastai lengvai palaiko spausdinimo medžiagų (rašalų) keitimą. Tai leidžia vartotojams greitai pereiti nuo vienos spalvos ar medžiagos prie kitos, kas ypač svarbu tiems, kurie dažnai spausdinimo tikslais naudoja skirtingus tipus arba spalvas. Etoner.lt el. parduotuvėje galima įsigyti rašalinių ir tonerio kasečių gera kaina. 

Kuo rašalinės kasetės spausdintuvui skiriasi nuo tonerio kasečių?

  • Rašalinės kasetės yra vienas iš dažniausiai naudojamų spausdintuvo kasečių tipų, ypač rašaliniuose spausdintuvuose. Jos skiriasi nuo kitų kasečių, pvz. tonerio kasečių lazeriniuose spausdintuvuose ir kt., pagal kelis svarbius aspektus:
  • Medžiagos tipas. Rašalinės kasetės naudoja skystą rašalą spausdinimui ant popieriaus ar kitų paviršių. Tuo tarpu tonerio kasetės naudoja miltelius tonerio daleles, kurios yra elektrostatinės savybės ir fiksuojamos ant popieriaus su šiluma ir slėgiu.
  • Spausdinimo procesas. Rašalinio spausdinimo procesas yra šiek tiek skirtingas nuo tonerio spausdinimo. Rašalinio spausdinimo metu rašalas tepamas ant popieriaus paviršiaus, o tonerio spausdinimo metu toneris pritvirtinamas prie popieriaus paviršiaus elektrostatiniu būdu ir fiksuojamas su šiluma.
  • Spalvų sistema. Rašaliniai spausdintuvai dažnai naudoja skirtingų spalvų rašalus (paprastai atskiras kaseles kiekvienai spalvai), kad būtų galima spausdinti spalvotas nuotraukas ir dokumentus. Tonerio spausdintuvai taip pat gali spausdinti spalvotai, tačiau tai dažniausiai vyksta naudojant keturias pagrindines spalvas.
  • Spausdinimo kokybė ir našumas. Rašaliniai spausdintuvai gali pasiūlyti puikios kokybės spausdinimą, ypač spalvotų nuotraukų atveju. Tačiau jų spausdinimo greitis dažnai yra lėtesnis nei tonerio spausdintuvų, kurie gali greičiau spausdinti didelius kiekius.
  • Kainos ir išlaidos. Rašalinės kasetės paprastai būna pigesnės. 

Visgi, pasirinkimą tarp rašalinių ir tonerio spausdintuvų, kaip ir konkrečios kasetės tipo, turėtumėte priimti atsižvelgdami į savo spausdinimo poreikius, kokybės reikalavimus ir ilgalaikes išlaidas. Rašalines spausdintuvų kasetes Etoner.lt klientams pristato dažniausiai per 1-2 dienas, bet kartais pristatymas gali trukti iki 7d. ir tikslesnė informacija yra prie kiekvienos prekės aprašymo.

Kokius prekių ženklus galite rasti renkantis rašalines kasetes?

Galima rasti skirtingus prekės ženklus, kai norite įsigyti rašalines kasetes Etoner.lt elektroninėje parduotuvėje: Brother, Canon, Epson, Hewlett-Packard, Konica Minolta. Galima rinktis iš 456 prekių.

Kainos svyruoja nuo 0,08 eur. iki 286,19 eur. kainai įtaką daro prekės ženklas, originalai brangesni nei analogai. prie kiekvienos prekės aprašymo yra pateiktos svarbiausios spausdintuvų kasečių specifikacijos: kokiems spausdintuvų modeliams tinka, kiek kopijų galima atspausdinti.

Kilus klausimams galima susisiekti telefonu +370 678 80 366 arba gyvai konsultacijai apie prekes adresu: Panevėžys LT-37380.

Naujos Paskyros Kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Priminti slaptažodį