KASETĖS

Aktyvūs filtrai

Spausdintuvo rašalo kasetės - tai spausdintuvo dalis, komponentas kuriame yra rašalo, kuris naudojamas spausdinti ant popieriaus. Rašaliniams spausdintuvams reikalingos rašalo kasetės. Kiekviena printerio kasetė turi vieną ar daugiau rašalo rezervuarų. Kai kurie spausdintuvo kasečių gamintojai į kasetę taip pat įmontuoja elektroninį kontaktą, kuris kontaktuoja su spausdintuvu. 

Spausdintuvų kasečių modeliai skiriasi aspektais išvardintais toliau. Rašalo tipas (atsparus šviesai, atsparus vandeniui, tirpstantis vandenyje), kasetės konstrukcija. Žmonėms prireikia spausdintuvų ir jų kasečių, nes spausdintuvai leidžia žmonėms perkelti virtualius dokumentus į fizinį, tvarų formatą.  Darbovietės, mokyklos ar vyriausybės institucijų reikalavimai, vis dar numato dokumentų pateikimą fiziškai parašytu ar spausdintu formatu. 

Spausdintuvai leidžia greitai ir patogiai perkelti informaciją iš skaitmeninių įrenginių, tokių kaip kompiuteriai, planšetiniai kompiuteriai ar išmanieji telefonai, į popierinį formatą. Kasečių dėka yra galimybė saugoti svarbius dokumentus ilgesnį laiką, net jei skaitmeninė technologija keičiasi ar neveikia. Etoner.lt el. parduotuvėje galima įsigyti lazerinių, būgno, rašalinių ir tonerio kasečių originalių ir analogų gera kaina. Žemiau aptariame spausdintuvų kasečių tipus ir skirtumus, kasečių kainas, prekinius ženklus, kuriuos galima įsigyti Etoner.lt el.parduotuvėje.

Spausdintuvų kasečių tipai

Spausdintuvų kasetėse laikomas rašalas arba toneris, kuris yra naudojamas spausdinant dokumentus ar nuotraukas ant įvairaus formato popieriaus. Žemiau pateikiami dažniausių spausdintuvų kasečių tipai ir jų paskirtis.

  • Lazerinės spausdintuvų kasetės. Lazeriniuose spausdintuvuose naudojamos tonerio kasetės. Toneris yra milteliai, kurie yra elektrostatiniu būdu pernešami ant popieriaus lapo ir užfiksuojami šildant. Lazerinės spausdintuvų kasetės gali būti dviejų tipų: viso paviršiaus kasetės (VPC) ir užpildomos kasetės (angl. "cartridge" arba "cartridge-on-drum"). VPC kasetėje yra visos reikalingos dalys, tokios kaip fotojutiklis, kuris perduoda vaizdą ant popieriaus ir tonerio bakelis. Užpildomose kasetėse toneris dedamas tiesiai ant rotacinio būgno ir pernešamas ant popieriaus.
  • Rašalinės spausdintuvų kasetės. Rašalinėse spausdintuvų kasetėse naudojamas skystas rašalas, kuris purškiamas ant popieriaus lapo, norint sukurti teksto ar vaizdo atvaizdą. Šio tipo kasetės būna daugelio spalvų arba tik vienos spalvos, priklausomai nuo spausdintuvo tipo. Rašalinės spausdintuvų kasetės dažniausiai naudojamos namų ar mažų biurų aplinkose.
  • Būgninės spausdintuvų kasetės. Šio tipo kasetės yra naudojamos kai kuriuose senesniuose spausdintuvuose, ypač monochrominiuose lazeriniuose spausdintuvuose. Būgninėje kasetės dalyje yra rotacinis būgnas, kuris dengiamas elektrostatiniu tonerio sluoksniu, o po to ant popieriaus perkeliamas šildymo proceso metu.
  • Tonerio būgninės spausdintuvų kasetės. Tai yra evoliucionuotas variantas būgninės spausdintuvų kasetės. Šiuose spausdintuvuose tonerio būgnas dažnai yra sudedamoji lazerinės spausdintuvo kasetės dalis. Tai leidžia išvengti atskiro būgno keitimo ir padidina spausdinimo efektyvumą.

Kuo skiriasi kasetės viena nuo kitos?

Kiekvienas iš aukščiau išvardintų spausdintuvų kasečių tipų turi savo privalumų ir trūkumų, tinkamas kasetės pasirinkimas priklauso individualių žmogaus spausdinimo poreikių. Pagrindiniai skirtumai tarp šių kasečių yra veikimo principai ir jų naudojimo būdas. Lazerinės ir rašalinės kasetės naudoja skirtingus spausdinimo metodus, o tonerio bei būgno kasetės yra specifinės, jos dalyvauja lazerinio spausdinimo procese. 

Visas spausdintuvų kasetes nepriklausomai nuo kasetės tipo, Etoner.lt klientams pristato dažniausiai per 1-2 dienas, kartais pristatymas gali trukti iki 7d. Tikslesnė informacija yra prie kiekvienos prekės aprašymo.

Kokius kasečių gamintojų prekės ženklus galite rasti Etoner.lt?

Etoner.lt galima rasti daug skirtingų prekinių ženklų, įskaitant HP, Canon, Epson, Ricoh, Kyocera, Konica Minolta, Samsung, OKI, Triumph, Utax, Xerox, Brother, Minolta, Pantum, Lexmark, Panasonic, Dell ir kt.

Iš viso galite rinktis iš 1599 kasečių, dėl to tikrai kiekvienas atras tai, ko ieško.

Kokios yra spausdintuvo kasečių kainos, nuo ko jos priklauso?

Kainos svyruoja nuo 0.08 cnt. iki 482,21 eur. Kaina priklauso nuo prekės ženklo ir nuo to, ar prekė originali, ar analogas. Originalios prekės yra brangesnės, o analogai yra daug pigesni. Taip pat atkreipkite dėmesį, kad prie kiekvienos prekės aprašymo yra pateiktos svarbiausios spausdintuvų kasečių specifikacijos: kokiems spausdintuvų modeliams tinka kasetės, kiek kopijų galima atspausdinti, rasite visą informaciją, kuri gali būti jums reikalinga renkantis tinkamą spausdintuvo kasetę.

Kilus klausimams apie printerio kasetes galite susisiekti telefonu +370 678 80 366 arba atvykti konsultacijai fizinėje parduotuvėje adresu Klaipėdos g. 104-3, Panevėžys LT-37380.

Naujos Paskyros Kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Priminti slaptažodį